| IAmTheLegendary a întrebat:

Lady Anto, sau Anto a fost suspendata ca punea MULTE INTREBARI, dar Golopenta de ce naiba nu a fost? Si el pune intrebari de mi se ia de site-ul asta! Sincer, si el trebuie sa fie avertizat!

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e asa. Golopenta pune intrebari care cauta raspunsuri. Iar Anto puntea intrebari irelevante despre orice o durea...

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

I-auzi dragă, chiar aşa?

| IAmTheLegendary explică (pentru Idkidk):

Mama, Anto, esti suspendata si poti sa raspunzi? WUT?

| Idkidk a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Se poate, 5 răspunsuri pe zi, hai că de pe 25 sunt nesuspendată, dar nu am dat mesaj să mă deblocheze, mi-a fost lene.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Nu e ceea ce pare laughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu stiu cine e GOlo ala sau Anto dar eu ma intreb cum Chifteluta nu si-a luat. Multe intrebari idioate / de pomana sau aceeasi intrebare scrisa in 10 moduri diferite.

| Aberdeen a răspuns:

Vorba lui DoarBogdan, pe care o susțin. laughing
Asum-o liniștit, este adevărată...

| WaterDrop a răspuns:

Cata energie irosita in directia gresita laughing

| IAmTheLegendary explică:

Hai va rog nu va certati