| Chermaneanu_Felicia_1970 a întrebat:

Luni 7 mai. Este ziua celui mai bun prieten. Implineste 12 ani si nu stiu ce as putea sa îi i au mai ales ca acum cateva zile i-a murit tatal. Va rog ajutati-ma...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii cumpara nimic. Doar fii langa el. Cred ca acum are nevoie de asa ceva mai mult decat cadouri cretine.

| Cannibal a răspuns:

Dacă sunteți prieteni foarte buni ar trebui sa știi ce preferințe are.
Nu știu gândește-te la un lucru pe care și-l dorește.
Și in al doilea rând un cadou extrem de frumos ar fi sa îl susții și sa il ajuți sa treacă peste aceasta etapa dificila prin care a trecut.

| LoveSleep a răspuns:

Ia-i o trusă cu scule, o să-i prindă bine.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru LoveSleep):

E un cadou potrivit.

| LoveSleep a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Știu, nu-i așa?