| Denisuuu08 a întrebat:

M-am certat cu un baiat care imi e cel mai bun prieten! Si il iubesc ca pe un frate! Cum il pot face sa ma ierte? Va roog ma puteti ajuta? Aveti solutii? Dau fundita pentru cel mai folositor raspuns!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu el si ii spui ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat inainte.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cerandu-ti scuze, cu cuvintele tale! Nu ii trimite sms si nu ii scrie pe mail ( se pare ca asta e la moda acum), ci du-te la el! Vorbeste-i sincer si deschis!

| Denisuuu08 explică (pentru mgtow):

I-am spus...dar nu ma crede!

| Denisuuu08 explică (pentru мιнαɛℓα36):

I-am spus.dar i-am spus pe messenger.am incercat sa-i vorbesc fata in fata.dar nu vrea sa ma asculte broken heart Sunt disperata nu stiu ce sa mai fac crying