| AndreeaFarasperante a întrebat:

Ma intreb am avut vreodata o persoana caruia sa-i pese cu adevarat de mine?

Răspuns Câştigător
| allllexaaaa a răspuns:

AlinaaAli are dreptate ai prieteni care ii pasa de tine si stiu asta pentru sunt unul din ei. Si noi tinem la tine. App. AlinaaAli parintii ei o urasc si nu vb cu ea, nu ii ia nimic. De aia se simte asa.

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Este o intrebare la care doar tu poti sa dai raspunsul! O primavara fericita!

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cand iti pui aceasta intrebare, trebuie sa te gandesti prima si rima data la parintii tai, care te-au crescut pana acum si au avut grija de tine cum au stiut si au putut ei mai bine, deci clar ca le-a pasat si le pasa de tine, altfel, te-ar fi dat la o casa de copii!
Plus, ca probabil ai prieteni/prietene carora le pasa de tine, chiar daca nu arata acest lucru, sau chiar daca uneori te certi cu cineva si iti arunca unlele cuvinte urate, asta nu inseamna ca nu ii pasa de tine, multe chestii sunt spuse la nervi si apoi le regreta!
Incearca sa gandesti pozitiv!

| Brainstorming a răspuns:

Eu cred asa: chiar daca parintii te-au abandonat sau nu le-a pasat niciodata de tine, chiar daca toti prietenii te-au tradat sau te-au ignorat, tot exista o persoana careia sa-i pese cu adevarat de tine si aceea esti TU.

Apache
| Apache a răspuns:

Mereu ...indiferent de ce viata grea ai avut,a fost macar o persoana care sa ii pese de tine!
Mama, tata, matusa...prieten,necunoscut ...intotdeauna este o persoana care ii pasa de tine!
cu toate ca de multe ori nu iti dai seama de asta...

| AndreeaFarasperante explică (pentru AndreeaFarasperante):

Vruiam sa scriu mersi...la fel