| anonim_4396 a întrebat:

Mai intra si lume serioasa pe aici sau suntem toti niste clovni mai mult sau mai putin?

17 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Ce ai pățit frate -_-

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 199onur7):

Nimic, dar pare ca toti suntem aici niste clovni si toata lumea ia in ras acest site

| FilipSorin a răspuns:

Eu sunt serios frate dar câteodată nu ma pot abtine, gen sunt pocăit eu si incerc sa dau răspunsuri ok si bune dar câteodată ma enervez la ce spun oamenii si la cum scriu pe aici zici ca vorbesc mai aspru asa daca înțelegi dar in realitate am o voce buna si blanda happy
Eu nu sunt sa judec pe aici sau sa vorbesc urat, doar sa ajuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FilipSorin):

Ai echipa de fotbal facuta?

| FilipSorin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce echipa de fotbal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FilipSorin):

Pocaitii nu au voie sa faca contraceptie
deci ai multi copii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti mai nebun decat mine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numele meu zice că da.

| FilipSorin a răspuns (pentru anonim_4396):

A, nu, am dpar 15 ani si bruh, dc as face echipa de fotbal? Maxim 1, 2 copii as face, stiu ca multi pocăiții au multi copii dar frate, e de ajuns 3 copii, acum depinde de fiecare cat face

| gemeni6226 a răspuns:

Persoanele serioase raspund doar la intrebari serioase in rest nu-si fac simtita prezenta.

| Freya1 a răspuns:

Se ia în ras acest site tot din cauza unor copii ce se gândesc sa își facă reclama punând întrebări de rahat, pe care sa le distribuie mai departe ca descoperire persoanala.

Dacă s-ar ignora astfel de întrebări și răspunsuri și chiar s-ar raporta, poate cumva ar putea deveni și site-ul asta ceva mai serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

E vorba si despre unele raspunsuri, nu doar intrebari, dar ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai și de răspunsuri.Cred ca ai dat și tu peste aia ce vorbesc doar la misto, în dodi, fixisti etc.
Pe site-ul asta având în vedere ca ești sub anonimat poți sa îți expui frustrările sau apucăturile. Poti sa recunoști ca ai probleme pishice, ca ești misogin, ca ești frustrat ca și asa nu te știe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Un om cu probleme psihice recunoaste ca are probleme psihice? Stie asta?

| Carbit9669 a răspuns:

Stai sa ma machez ca sant clouvn