| harciog a întrebat:

Mai oameni buni, tot vad aici intrebari de genul; Miine se mai face scoala? Pe noi cine naibii ne oprestre sa intrebam; Miine se mai face munca? Nu stiti cumva, nu s-a sistat din cauza conditiilor meteo?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

D le cu siguranță se merge la muncă mîine, acum depinde cine poate.

| Aether a răspuns:

Sigur ca se munceste. Dar trebuie sa ne facem singuri...carare.

| harciog explică (pentru Aether):

Multumesc pentru participare, dar cu acea carare n-ar trebui sa astept guvernul sau macar pe nea Jiji Becali s-o faca?

| Aether a răspuns (pentru harciog):

Nu, cel mai sigur drum este acela pe care ti-l deschizi si faci tu. Catre locul de munca, of course!