| Meme10Meme a întrebat:

Mai stie cineva ceva de Overeem? Imi e foarte dor de el=[ A fost banat?

Răspuns Câştigător
| DonEduardo a răspuns:

Mai e pe site, dar si-a schimbat numele în TheSinger2k21.

7 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Este o lista cu utilizatori suspendati: https://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/
Cauta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NunuNini):

Moor, si.a luat sclavul ala ban (Meme10Memu)... Dar chiar si.a meritat.o, prea promova fanaticismul religios si era impotriva a orice nu era credincios al Bibliei.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Mai era si martor, facand promovare unui site cu Martorii lui Iehova=]]]]]]]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea l-am mai văzut. Ultima oară a avut o criza foarte mare de nervi pe una dintre intrebările mele.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Ce criza? Ce a zis? =]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

S-a enervat pe userul Scofield.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

A da. Tin minte. Am fost si eu acolo=]]]]] Ma injuram cu prostu' asta laughing)))