| anonim_4396 a întrebat:

Maine o sa fie ziua mea. O sa implinesc 24 de ani. N-o sa primesc nici-un cadou de la nimeni.

Imi puteti zice va rog daca e sa ma duc la Dignitas in Elvetia chiar daca n-am nici-o boala? Macar sa strang bani sa scap de viata asta accidentala.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Accidentala, in ce sens? Nu e nici o paguba ca nu primesti cadouri, de regula cadourile constau in lucruri pe care nu ti le doresti, si pe care nu ai curaj sa le arunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru minrest):

In sensul asta: https://youtu.be/WClssOEBygk

| immaBeast a răspuns:

Are 24 de ani si sufera ca nu primeste cadouri, am ras putin dupa ce am citit ce ai scris, trebuie sa recunosc. laughing

Vrei cadouri? Mergi la munca, strange bani si cumpara-ti singur lucrurile pe care le doresti.
Chiar daca nu prea cred ca ai tu 24 de ani, probabil esti un pusti de 15 ani suparat pe viata ca nu ai primit ultimul model de " Aifon ".

M-ai terorizat cu Dignitasul tau din Elvetia, ai mai pus 2, 3 intrebari despre asta, n-are sens ce zici tu, cum sa ai o viata accidentala?
Explica-mi asta cu viata accidentala, lumineaza-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru immaBeast):

Nu mint.

| minrest a răspuns:

Nu prea vad ce treaba are clipul, sunt lucruri adevarate in sine, dar banale si arhicunoscute, care nu pot constitui motive de pesimism sau lipsa de chef de viata. Daca nu ai o activitate satisfacatoare, eu ce sa iti fac.