| anonim_4396 a întrebat:

Maine va treziti in viitor cu cateva mii de ani
Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Esti copac? Ce sa mai reactionezi ca te taie aia bucati imediat sa vada ce esti, din ce esti facut, sa studieze oamenii din urma cu mii de ani.

12 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Linstit, dar totodata nelinistit

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

S-ar putea sa ma trezesc pe alta planeta in contextu asta laughing as crede ca inca visez as fi foarte confuza

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Alcoolul rezolva tot!

| Dorotheea21 a răspuns:

Vezi Wayward Pines.
Trateaza exact intrebarea ta, cum se simt si cum reactioneaza cateva mii de persoane, o intreaga comunitate, nu doar cinci useri de pe TPU, cand se trezesc cu cateva mii de ani, in viitor.winking
Tot ce pot sa iti dezvalui, este ca prost. happy
Nimeni nu se adapteaza suficient de rapid dupa o astfel de trauma.

| syd a răspuns:

"inca 5 minute"

| Mayhem666 a răspuns:

As fi surprins, si probabil nu as mai vrea sa plec de acolo.

| justanotheruser99 a răspuns:

"Aici? Din nou?"
(Aluzie la masina timpului).

| Sorryeees a răspuns:

M-as bucura.As studia tot, as interactiona cu oamenii, ar fi fain, nu pot sa descriu bucuria...

| Deaad a răspuns:

Ma plimb sa vad viitorul.

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd):

"...de ce nu-s mort?"

| syd a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu stiu