| Alecsandraa_7089 a întrebat:

Miam instalat mt2 gx si nu merge. Am dat INCEPE JOC, mi-am scris ID'ul si parola si imi scrie,, Eroare la conectarea la server". Si mai demult, acum cateva saptamani am incercat sa'mi fac cont si pe mt tim. Si acolo imi scrie la fel. Imi puteti spune ce are va rog.

Multumesc multt!

58 răspunsuri:
| mihneatomescu a răspuns:

Poi ew am cont dar nu merge tot timpul.Tre sa prinzi loc cand e liber.Si mai era ceva new nu stiu.Deskarka aia si trebuie sa mearga. Dar ti-am zis, nu merge tot timpul deoarece is prea multi! FUNDITA PLEASE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba incercati www.funmt2.com e super taree dar nu stiu ce are ca imi apare de o zi server down=serverul este jos da nu apare tot timpu iteme +9 si multe altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca erau prea multi jucatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu merge pentru ca lucreaza pe server incearca peste vreo saptamana sau doua si tot daca nu merge joaca mt2 bamboo am facut lvl 56 intr-o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai juca deloclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu metin2 gx si mi se intampla ca la tine daca gasesti o rezolvare sau cineva imi poate spune ce sa fac sa bage urgent id sergiumj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine cand vreau sa dau incepe joc imi da o eroare si oricand incerc nu merge cine imi poate spune sa bage id de messs sergiumj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost si ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost! ti sa banat contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ce ti s-a intamplat

schimbati pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi blocat pentru reparati mai sunt servere din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca pe guabina. fa-ti cont pe guabina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah is inchise serverele! de aiai nu mere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la mine merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa miea facut si mie iti trebuie un program de instalare de 4 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai downladeazal o data happy. Nu are rost sa iti scimbi pc-ul sau sa nu mai joci! iti face fite ca mie laughing mie imi merge putin dupa aia ma scoate din joc.sad l-am downladat iar si hop! mergeahappy bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil metin gx este inchis dar tim este sigur inchis pana e gata noul server stiu pentru ca mt tim am jucat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai voi trebuie sa dati la toate serverele pana zice ``contactare ruleaza,, si daca nu merge asteptati cateva zile vreo 2 sau 3 zile ca si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti u proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa instalezi cine imi poate spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm face modificari sau a desfintat metinul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca aspire mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra iar si puneti contul si paorla so o samearga ca asa mi sa mai in timplat si me dar de cind nu-ti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am, dar cum tiai facut cont? imi zici plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa ai jumate de creier sa-ti dai seama ce nseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde il istalez de un e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu mt2 ro deci cand intri inceperea jocului dau click acolo si zice ceva despre grafica 3D ceva de compatibil va rog ajutati-ma si pe mine idiul meu este cata.boss97