| Cocîrlăndosu a întrebat:

Munciţi din greu pentru bani sau îi câştigaţi uşor?

16 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Muncesc din greu! sad Mai ales vara... nu stiu de vacante, cum au altii sad

| iusy98 a răspuns:

Muncesc din greu; banii nu cad din cer big grin

| whattt a răspuns:

De la parinti, foarte usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe brinci!

| positivity a răspuns:

Sunt minoră, deci îți dai seama că nu muncesc. Momentan, sursa mea de bani este portofelul părinților.
Însă în viitor, voi munci pentru mine, voi munci din greu, şi îmi voi câştiga proprii bani.

| CătălinKeenshi a răspuns:

Depinde de serviciu happy Eu muncesc, dar nu chiar asa rauwinking

| poterake19 a răspuns:

Usorwinking

| WhiteMoth a răspuns:

Munca-i pentru utilaje. Daca te duce mintea poti castiga bani si fara sa muncesti 8 ore pe zi ca un animal.

| Cocîrlăndosu explică:

Mulţumesc pentru sugestie! Eu am pus doar o întrebare cum ciştigaţi voi banii. Vroiam sa fac o comparaţie cu mine. Eu aduc maşini din Germania şi alte chestii auto pe care le găsesc acolo şi le vând în tîrg. Mie mi se pare că câştig greu banii! E cam multă muncă!

| elenasofia a răspuns:

Avand in vedere ca sunt minora bani mei vin de la parinti
dar vara mai mucesc si eu cateodata.dar destul de rar pentru bani

Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Indiferent cum ai lucra, in viata reala sau in mediul online trebuie sa muncesti si sa fi perseverent in ce faci, eu lucrez in marketing online si sincer nu ma plang vezi aici cateva exemple: http://bani-net-azi.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai conteaza? Important este sa ai de unde ii castiga si sa poti supravietui.

| IonutDX a răspuns:

A pornit ca un hobby, e in continuare un hobby, nu simt ca muncesc, e doar placere. happy

Nu, nu sunt stripper big grin

| Cocîrlăndosu explică (pentru IonutDX):

Despre ce e vorba?

| clearyoumind a răspuns:

Eu ii castig usor si fara prea mult stres.intra pe tatu-marius.ws sau contacteaza-ma pe tatu.marius85 si iti voi dezvalui cea mai buna sursa de castig pe viata, fara prea mult efort