| ririsa a întrebat:

Niste trilogy movies bune?

6 răspunsuri:
| eMeR a răspuns:

La inceput am fost sceptic, dar odata vazut, mi-a placut enorm, am incercat sa observ filmul cu un ochi mai psyhologic, din mai multe puncte de vedere : Fifty Shades of Grey

| eMeR a răspuns:

Un film care m-a marcat inca cu vorbele, faptele motivationale si am fost foarte surprins este Batman Begins, The Dark Knight si The Dark Knight Rises.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru eMeR):

Super bun film, extraordinar jocul actorilor, niciunul din cele 3 n-a scăpat fără o zmeurică de aur. laughing)

| eMeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Partea asta mi-a placut la nebunie, cateodata ce repede judecam oamenii dupa niste aparente... iar dupa ne dam seama ca in spatele aparentelor gasim un diamant neslefuit:) Undeva toti suntem super eroi, fiecare dintre noi avem demonii nostri pe care le invingem zi de zi. https://www.youtube.com/watch?v=XwvrzauErQ0

| oglindasultanului a răspuns:

Suna a stapanul inelelor.