| DJohnny a întrebat:

Nu am timp sa explic totul asa ca trec direct la subiect. Ce lucruri il reprezinta pe Don Corleone din The Godfather? Orice detaliu mic e pretios. De exemplu vocea sa, sau costumul sau, sau biroul sau elegant.

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Pisica sa, portocalele, principiile sale in legatura cu mafia si familia.

| DJohnny explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Ce-i cu portocalele?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru DJohnny):

Ii placeau foarte mult. Daca nu ma insel, prima sa afacere a fost cu portocale.Ori distribuia ori vindea, nu mai stiu exact.