| LisaJulie a întrebat:

Nu înțeleg de ce încă este miros groaznic în București? Simt miros mereu de dimineață de cauciuc ars și gunoaie mai ales la periferie! Nu vine nicio firma sa rezolve problema asta?

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Oare de unde? Canalizari subdimensionate fata de numărul de construcții din ultimii ani, plasticul ars de recuperatorii de cupru din cabluri auto! Cine sa rezolve? Mai da Garda de Mediu și Politia câte o amenda asa de fațada sa nu supere electoratul acu înainte de campanie electorala și vot!

| MistarGoGu a răspuns:

Dacă tu te plângi de Bucale hai o fuga la Paris sa-i vezi cum urinează în oraș! Ultima ghena de oraș european!
Au pus toalete în buricul orașului sa fie comozi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, mafia cablurilor care vand cupru.
A incercat odata cineva sa rezolve treaba, cand era la garda de mediu un baiat pus de usr. Acum...