| andyxyw a întrebat:

Nu mai suport, Am 13 ani sunt in clasa a 8 a și simt ca o iau razna
Am înțeles ca am examenul ala de capacitate, stiu ca nu o sa îl iau, nu știu ce sa le spun la părinți
Îmi vine să plâng, am stres mereu
Anxietate si simt ca nimeni nu ma poate ajuta, am avut si gânduri de sinucidere din cauza asta
Nu știu ce sa mai fac ca nu sunt un elev bun
În clasa a 7 a am încheiat cu media
7.60 o medie mica
Știu ca nu iau examenul
Ce pot sa fac

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Iti este greu la matematica nu? Nu ai pe nimeni care sa iti explice? Vorbiti cu profesorul de matematica sa lucrati mai mult? Ai nevoie de un profesor care sa iti explice materia in detaliu si sa faca exercitii cu tine, sa ti le explice, numai asa vei intelege