| Daisy. a întrebat:

Nu pot crede asa ceva...imi vine sa plang... http://stirileprotv.ro/......isica.html

10 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

crying Cum e posibil asa ceva? ''Oamenii'' aia nu au suflet sad?!
Saracul animal...nici nu vreau sa ma gandesc prin ce chin a trecut crying. Cineva trebuie sa ii fi vazut pe ''oamenii'' are au facut asta...si ar fi trebuit sa ii reclame...pentru ca trebuie pedepsiti

Ps:Am pus oamenii in ghilimele deoarece persoanele care fac asa nu se pot numi oamenii...

| AndutzaAndu a răspuns:

Doamne... mie imi plac toate animalele, dar acesti...oameni...nu se pot numi oameni pentru ca le lipseste sufletul...asa i-as cru****** eu daca i-as prinde...doamne,pai pe mine nu m-ar lasa inima sa fac asa ceva unui animal, nu neaparat pisica...sincera sa fiu m-a cuprins un fior cand m-am uitat la poze

| Elly4all a răspuns:

Oameni ca astia nu ar trebui sa existe. am vazut si eu stirea saracuta prin ce o fi trecut numai ea stie, dar lassa ca si ei vor fi pedepsiti la randul lor poate ca nu de noi dar de cineva mai puternic tot nu vor scapa!

| M4RK a răspuns:

Doamne. ce suflet au acesti oameni, cred ca aia nu au un pic de milastraight face mie imi plac pisicile

| antonius74 a răspuns:

Asta e culmea, cum sa faca asa ceva? pana acum imi placea vorba lui arsenia boca: nu ne tragem din maimuta, dar ne indreptam rapid catre ea. acum nu mai sunt de acord, pentru ca maimuta e mai desteapta si are un suflet mai bun (daca-mi este permis sa zic asa) decat idiotii aia fara pic de rusine si buni de pus la zid si impuscati!

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

N-ai ce sa scoti din ei, pur si simplu nu ai.

| b3bita a răspuns:

Da... am vazut si eu. Nu inteleg cum pot fi oamenii atat de nemilosi... cu ce i-au gresit sarmana pisica. Ce pot spune... nu suntem educati ...stiti... cei 7 ani de acasa ...socante in orice caz imaginile

| dragutza a răspuns:

Uau, ingrozitor! cine a facut asta nici nu se poate numi om! happy cata cruzime si nesimtire!

| hellkid a răspuns:

Dar totusi traim in ROMANIA ( Tara tuturor posibilitatilor ). Exceptional a fost faptul ca a trebuit sa de'a si un grec peste ea. Frumoasa reclama ne facem in lume.