| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot raspunde la oracol, pentru ca nu am varianta de raspuns potrivita. Ce ati raspunde, daca sinteti in aceeasi situatie.

P.S. Oricum nu raspund daca nu vad ce a raspuns Andraxur happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Aleg varianta care este mai aproape de adevar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Daca ai o varianta mai aproape, dar unul din sporturile mele este ciclismul. Ia spune-mi, care varianta se apropie mai mult de ciclism, s-o aleg. Sa fie inotul? happy

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersul pe trotineta?happy

Si eu am facut trei ani balet, dar am bifat un alt sport pe care il practicam in tinerete, adica volei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Si trotineta unde e? La tine pe balcon, ca in oracol nu e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea barbatilor iubesc fotbalul, dar ma astept ca tu sa faci exceptie! Am dreptate?!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este niciuna pe care să o practici ocazional?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Absolut nimic, din variantele de acolo. Iar la variantele cu arte martiale, alea de acolo sint pentru pusti sa se distreze.
P.S. De fapt, cine mi-a mai citit postarile din 2009 pina acum, stie deja care sint variantele mele.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Nu ți-am citit postările din 2009 încoace!
Nu este un atribut sau o obligație.
Alege o variantă, totuși.
Alegerea îți aparține, nu vreau să te influențez.
Succes!
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Si te obliga cineva sa raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi sa aleg intre ciclism si mersul pe linga bicicleta cu siguranta as alege sa practic Halberebatting eyelashes

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti place sau practici acest sport?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

De ce nu? Tu nu ai savura o halba de bere langa 3-4 mititei sau o pastrama de oaie, ce zic eu o halba? laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, as savura un pahar de Cola cu gheata si doi mititei, nu prea multi ca tin la silueta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Mdaaaa? daca nu e suparare imi poti spune inaltimea si greutatea? tongue, de varsta nu intreb deoarece sunt sigur ca ai 25 de ani ( asa zici tu ) laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa zic eu? Nu, asa ma simt eu. Am 1, 70 si 77 de Kilograme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

M-am referit la varsta draga EmaS, in ce priveste greutatea ete foarte mult peste, trebuie sa lupti ca sa dai 10kg jos

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei fac si eu ce pot, iau pastile de slabit, sunt atenta la alimentatie, dar daca tinem cont si de varsta si de trei nasteri, este acceptabil!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Stiu cati ani ai doar te-am tachinat putin, este foarte bine asahee hee si mai stiu ca ai slabit multwinking

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai inseninat ziua! Mersi, mersi.

| Alishia a răspuns:

Nu raspund.