| ElenaDanielaE a întrebat:

Nu stiu sa instalez webu`. sad. Este Genius iLook300. Ma puteti ajuta? Dau funda love struck:.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Ai primit un CD mai mic la el, baga-l in unitate si instaleaza-l apoi, trebuie sa dai de 3 ori(maxim) next si apoi finish.Succes!

| ElenaDanielaE explică (pentru daassh):

Off. Are mai multe aplicatii de instalat. Imi poti da un link unde as putea sa ma uit? Multumesc! :*

| daassh a răspuns (pentru ElenaDanielaE):

NU, nu pot, deoarece nu stiu care dintre ele trebuiesc instaleate, instaleaza tot ce ai pe cd-ul acela.Succes!