| XxDeeDeexX a întrebat:

Ok Duda deci asta e o intrebare cam stupida dar...Cate kg ar trebui sa am la 1.62 si 13 ani?

16 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ar trebui să ai 52 de kilograme.

| JuLien a răspuns:

Conteaza foarte mult inaltimea...de obicei -10 fata de inaltimea ta.(exemplu: daca ai 1.76 ar trebui sa ai intre 66-70)

| Baky a răspuns:

Intre 45 si 50 happy

| xCatastrophe a răspuns:

Cam 32-35 maxim

| FallingRain a răspuns:

Pai trebuie sa fie centimetrii - 20. La tine ar fi 62 - 20 = 42 kg.

| ElenaErika a răspuns:

40-45

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Pana in 60 de kg nu mai mult

| xSoaked a răspuns:

Intrebarea nu e stupida... Felul in care ai pus-o este stupid. Vreo 45 de kilograme.

| Hirako a răspuns:

50-55, depinde de greutatea oaselor si de masa musculara.

| denyiuly a răspuns:

Buna!
nu conteaza varsta. daca ai un 1.62 trebuie sa ai 52 kg.se calculeaza scazand 10 din ultimele cifre ale inaltimii. sper ca te-am ajutat.pa,pawave

| kokkaina a răspuns:

In jur de 50 de kg, cu cateva kg.in + sau cu cateva in -, hai imi dai Duda?laughing)

| XxLorexX a răspuns:

Ar trebui sa ai 52 kg.

| Ralucaa_8131 a răspuns:

52 de kg :d.

| tpb a răspuns:

Exista site sa iti calculezi, uite iti dau eu unul:
http://www.steroids.ro/culturism/greutatea-ideala.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeasi inaltime o am si eu, si aceeasi anilaughing)
Pai ai trebuie sa ai 43-45 kg :d iar eu am 40 kglaughing

| pokerface_9746 a răspuns:

Greutatea normala trebuie sa fie cuprinsa intre 52 si 65 de kg...greutatea ideala cam 50 kg. Tine cont insa ca esti in crestere...