| Glumet a întrebat:

Pe cine alegeti presedinte?

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cum adica pe cine alegeti?
Nici n-ai pe cine sa alegi, oricine ar iesi presedinte e aceeasi chestie.

| Theseus a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Adevar graiesti!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe Victor Ponta. Desi sincer l-as vota pe Ghise. Problema e ca sigur nu are sustinere si ciuntirea voturilor nu e tocmai buna, aceeasi situatie cu Tariceanu.

Altfel pe cine sa votez? Pe traducatorul de tranzactii de copii cu sase case? Sau poate pe printesa magiei verzi Machiorvei care inmoaie pozele lui Voiculescu in bolul cu apa. Sau poate pe parasUdrea, care l-ar linge pe Basescu si in fund. Sau pe Dan Diaconescu, care a luat-o complet razna. Am pe altcineva cine?

| Goten91 a răspuns:

Nu prea ai pe cine sa alegi. Din partea mea poate sa iasa oricine, numai Ponta si Udrea, nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ma duc si ii votez pe toti sa nu se supere laughing

| Mechanix a răspuns:

Primul căcat care îmi iese în cale pe stradă e mai bun de președinte decât vre-unul dintre cioflingarii ăștia infecți.

| Mechanix a răspuns (pentru Goten91):

Crezi că e vreo diferență între Tonta, Curvudrea și restul?

| Goten91 a răspuns (pentru Mechanix):

Pai de cand e guvernul Ponta au aparut o gramada scumpiri, taxe; cine stie unde ajungem cu asta presedinte, Udrea, nici nu intra in calcul, iar restul, macar nu i-am vazut sa se maimutareasca pe la televizor.
Clar nu e un criteriu, insa din pacate, cred ca ar trebui ales raul cel mai mic.

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca as putea vota, si daca ar candida (habar n-am cine candideaza, nu ma intereseaza), l-as vota pe Corneliu Vadim Todor. happy