| catthshshshs a întrebat:

Pe cine ati propune sa fie urmatorul expert de pe site?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

GenOm.Parerea meabig grin

| Razvan a răspuns:

Nu omule tu chiar meritioh go on
Fara niciun pic de flatarehee hee
Dai dovada mereu de seriozitate in raspunsuri, de umor si de inteligenta. Ce vrei mai mult de atatlaughing

| Razvan a răspuns:

Si pe langa asta incredibil de modestlaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Monik16

| catthshshshs explică:

Eu tot pe Monyk16 o propun. happy

| Sylx a răspuns:

A mai fost o intrebare asemanatoare si imi mentin si de aceasta data punctul de vedere. O voi propune pe Monyk16 pentru titlul de expert.

| Noaptea a răspuns:

Onutzu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea.Isi merita cu prisosinta titlul inapoihee hee. Tu pe cine ai propune?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzu, ti-am dat inteligent.laughing
Acu', serios, si fara nicio incercare de intoarcere a ''votului'', doar de complezenta, consider ca urmatorul expert ar trebui sa fie Onutzu. Chiar am fost surprins ca nu a fost numita ea la ultima desemnare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzu, cred ca tu mi te adresezi mie, vorbind despre altul.thinking Eu, serios? Unde, cum, cand s-a petrecut asta?