| YellowAngel a întrebat:

Pentru fete. Voi luati pastile impotriva durerilor menstruale?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea fetelor / femeilor folosesc diverse pilule impotriva durerilor menstruale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu minteai acum 3 ani ca iti stergi contul si nu mai intri? Mincinosu roade osu!

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Aulin.

| HazelEyes77 a răspuns:

Din fericire nu am dureri atat de intense incat sa necesite analgezice. E mai degraba un discomfort abdominal decat durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau doar in prima zi o singura pastila de no-spa dar vreau sa renunt la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.am luat o singură dată ibuprofen, am crezut c-am să mor în momentul ăla, în rest nu iau

| YellowAngel explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| SmileForSmiles a răspuns:

Da, no-spa e bun. Dar ciocolata ramane pe primul loc

| Victor453 a răspuns:

Nu))

| Sofer a răspuns:

Normal ca iau femeile pastile pentru aceasta problema.

| oglindasultanului a răspuns:

Da luam, dar am incetat, acum mananc mai bine, beau mai multa apa, stau la soare/aer etc.