| T0T a întrebat:

Pentru tine poate exista ceva mai important decât propria ta viață?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Da, dar nicidecum obiecte ...acelea se inlocuiesc. Poate doar vietile persoanelor dragi mie. In rest nimic.

27 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Ce?

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Familia și persoana iubităwinking

| NoelyTheKiller a răspuns:

Da, familia(adoptiva nu cea adevarata).

| CristinaSNC a răspuns:

Viata persoanelor pe care le iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, dar nu prea cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata persoanei iubite, cred. Presupun ca oricine s-a gandit macar o data ca daca ar fi sa aleaga intre viata persoanei iubite si propria sa viata ar alege prima varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, insasi posibilitatea de a mai exista viata.

| Nirvanaaa a răspuns:

Daa,familia.

| syd2 a răspuns:

intrebare al carui raspuns niciodata nu va fi absolut corect

| Suck a răspuns:

Nu... iar cei care spun ca da, majoritatea mincinosi.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi pasă de propria mea viață.
Nici de a celorlalți.
Deci, nimic nu e important pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu ai parinti, frati?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Bun. Arde-o cat vrei ca un Joker psihopat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum o făceam.
Dar mersi că mi-ai dat acordul laughing

| Sergiu6666 a răspuns:

Sunt egosit si nu-mi dau viata pentru nimeni daca nu eu am grija de mine atunci cine s-o faca? laughing

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

"Nu-mi pasa de propria mea viata"... aici nu te cred, daca nu iti păsa de viata ta atunci nu faceai o scoala, nu aveai o educatie si multe altele. Pana si unui psihopat ii pasa de ceva... de obsesiile lui.

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Nu am obsestii, nu am vise, nu am pretenții, nu am nimic laughing
Dacă era după mine nu făceam școală deloc.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Faptul ca eu am vreo doua obsesii ma face sa cred ca e imposibil ceea ce zici tulaughing

| AirănMeidăn a răspuns:

nu
in intrebare ai specificat, "pentru tine"
sa zicem ca am de ales intre acele doua lucruri, din care unul e viata

cum as mai putea sa ma bucur de lucrul respectiv daca nu sunt in viata?

| Anonima0000000000 a răspuns:

Da,fratele meu!
Pentru tine?

| zurick a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ador răspunsurile tale.

| Dante30 a răspuns:

In teorie pentru nimeni, fiindca asa cum au zis si altii sunt egoist vizavi de tema asta, Daca necesitatea o cere poate pentru un copil etc, iar ca unice persoane ar fi: Singura fata pe care am reusit sa o iubesc si care m-a facut sa ma simt uman, Si best friendul meu cu care ma stiu de cand imi pot aminti.
@AirănMeidăn We meet again pal! Wanna go on a highway to hell?

| alGaddafi a răspuns:

Atat timp cat nu exist nu ma pot bucura de nimic altceva.winking