| llust a întrebat:

Poate pare ciudat dar... Ce credeti despre apocalipsa de zombie? Am tot vazut pe internet ca unii se transforma in "zombie", doar ca sunt inofensivi. Parerea mea este ca, in curand, o sa faca guvernul ceva arma biologica, si, ca sa o testeze, lasa virusul pe undeva, si scapa de sub control(exact ca in filme). Voi ce credeti? Daca se intampla, sunteti pregatiti?

13 răspunsuri:
| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Si eu ma voi transforma in pisica

| Dariusuu a răspuns:

Eu in fluture.

Dar ce mai conteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeala de 2 lei laughing tu nu ai vazut cum ca urmasii mayasilor pregatesc trecerea intr-o noua era cu mare fast? e sarbatoare frate nu apocalipsa

| ionutzul31 a răspuns:

Daca vine un zombie sa ma muste, nu ma transform si eu in zombie, ci zombie se transforma in mine laughing

| hurricaneX a răspuns:

Nu-i adevarat nimic, oh c`mon, sa fim seriosi ' arma biologica ' si ce o sa faca cu noi o sa ne transforme in animale?
laughing Se intampla nimic, doar o schimbare nu sfarsitul lumii.
Documenteaza-te si tu mai bine nu despre subiecte care le gasesti in filme sau desene animate.

| PunkieMuff a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu inca mai crezi in Mos CRaciun?

| llust explică (pentru anonim_4396):

Chestia cu mayasii e doar o teorie, o superstitie.

| llust explică (pentru hurricaneX):

Hahahaha. Crede-ma ca eu stiu mai multe decat crezi, si am aflat mai multe decat altii. Asa ca tu esti cel care ar trebui sa se documenteze. happy

| hurricaneX a răspuns (pentru llust):

Ok, fie cum spui tu.batting eyelashes
Sa ma anunti cand devin 'zombie', oke? happy

| shecheru a răspuns:

Da

| LolyPop0398 a răspuns:

Nu pare ciudat. Totul porneste de la ebola. Unii rad de faza asta, dar cand o sa se intample peste 4-5 ani poate, nu o sa mai rada. Eu sunt foarte pasionata de aceste creaturi, cand aveam 9 ani, tata mi-a dat un pistol. Nu stiam ca e real. El a zis: Sa nu il folosesti pana cand nu o sa ai nevoie. Am dat din cap ca "bine" si am plwcat la mama in belgia. Am implinit 10 ani. Am inceput sa fiu foarte pasionata de apocalipsa Zombi. M-am certat cu mama intr-o zi si am fugit intr-o padure la 6 km de casa. Am intrat in padure si am stat cam pana la 7, intr-o cabana parasita. Cand am vrut sa vad ce este pe acolo am dat intr-o camera de o femeie desfigurata, plina de sange, cu ochii galbeni, lipsiti de viata... Si am crezut ca e moarta, am vazut ca langa ea avea niste droguri. Le-am ridicat si pe sticluta scria "Cloud Nine" apoi m-a prins de mana. Am tipat si cu mana stanga am tras in ea. Vroia sa ma muste. Iar apoi mi-am dat seama: Era sigur un mort-viu. Inainte sa ma intalnesc cu acel zombii m-am uitat la niste conserve si am vazut ca erau din 04:06:2006 si exiparu in 09:12:2008, din momemt ce eram in 2012 mi-am dat seama ca nu ai cum sa mai traiesti 5 ani fara mancare. Iar apoi a intrat un padurar si a zis ca m-a auzit cand am tipat. I-am explicat Totul si a zis ca am fost foarte curajoasa. M-a dus afara si a dat foc cabanei deoarece a zis ca poate sunt mai multi. Insa cred ca au scapat cativa, deoarece erau date de sange si de "Cloud Nine" pe jos. Am luat postolul si am plecat acasa. De atunci m-am documentat si am aflat ce este drogul Cloud Nine, si multe altele, iar de atunci sunt foarte pasionata de aceste creaturi. Si vin mereu aici in padure. Cateodata gasesc multi zombalai asa cum le zic eu, si vin doar de distractie. Mie chiar nu imi e frica de ei, eu ii ador si abia astept apocalipsa zombiilor. De asemenea ai intrebat daca suntem pregatiti. Eu sincer da. In pivnita, am multe conserve de mancare, apa si arme. Haine, baterii si surse de lumina. Si mai am un loc special la balcon unde sa ma urc si sa ochesc zombalaii, sincer... totul incepe de la ebola si de la drogul acela Cloud Nine. Sper ca te-am lamurit. Nu am nici o pretentie sa ma credeti. Nici eu nu am crezut in zombi pana atunci. :

| snapple111 a răspuns:

Lolypop0398 de unde ești ca vreau sa vizitez pădurea nu de alt CV si sa ma a trenez apropo Zombie sunt rapizii? Daca tot își văzut laughing sunt curios si cred in paranormale apropo îți dau un sfat ce stiu sigur ca merge capturează un Zombie i dai sa guste sare si poate vorbii din nou si își aduce aminte da faza e ca nu tine mult doar 3 zile si plus rămâne desfigurat si eu dreasa iau cloud bine da am știut ce face daca ai șkype mil dai ca si eu stiu multi la mine e o caverna unde sunt multi care se droghează cu cloud bine si se mănâncă intre ei
Ms mult daca răspunzi sall

| snapple111 a răspuns:

Apropo llust fi atent daca vezi frunze zobie capturează căuta praf roșu punem noaptea praf roșu fa semnul satanic pune zombiul in mijloc dai foc la praf roșu când arde praful arde si zombiul si cică cu faza asta il poți face la loc da doar merge 2 săptămânii pe urma te duci cu el la armata si el își amintește tot il tine acolo sa facă experimente pe el si căuta leacu apropo merge si la cloud bine