| andreieftenie42 a întrebat:

Poftim,merita sa te duci la o facultate buna si tu sa nu ai bani nici sa-ti cumperi o paine,vorba vine si te duci cu gandul lasa ca o sa iau bursa de merit si imi dau ei bani sa-mi iau tricouri si o paine,deci logica e asa ma duc la medicina,n-am ce manca, dar rup cu invatatul si o sa am ce manca.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul care nu avea ce mânca în facultate și stătea cu chirie acum la 38 de ani câștigă 16.000 de euro pe lună.