| Anonim!!!:D a răspuns:

Eu personal voi fi ANTI-AVORT pentru. totdeauna deoarece e o crima sa omori un sufletel plapand. Fara sa ii dai ocazia sa devina o comoara.Comoara sufletului tau! happy

GBU >big grin

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pro. E dreptul femeii de a alege!

| marrr a răspuns:

Pro.

| marrr a răspuns:

oh go on myhaitza93, pot spune cu mandrie ca mi-e scarba de cei ca tine! Ce dracu ai vrea sa faca o pustoaica de 13-16 ani care ramane insarcinata? Din inconstienta, viol, esecuri, ete ca se intampla! Ce dracu ai vrea sa faca o mama care stie ca va naste un copil cu un handicap? Sa nasca si sa sufere atat copilul, cat si parintii? Daca nu gandesti, nu mai comenta ca nu-s in pase bune la ora asta si chiar nu am chef de inca unul ca tine.
Daca mama ta si-a tras-o cu taica-to si-a ramas insarcinata inseamna ca e tarfa penala? Nu prea cred. E femeie, are demnitate, respect de sine. Daca nu isi poate permite un copil sau alte chestii de acest gen, la avort.

| Christina a răspuns:

ANTI acum si mereu o sa fiu! Copilul acela nu a gresit cu nimic, plus ca este pacat!

| DakotaRoyse a răspuns:

Pro. Daca ai complicatii sau chestii si trebuie sa faci avort, ce faci? Daca esti violata ce faci? Daca pur si simplu e o greseala gen "s-a rupt prezervativu`" ce faci?

| mmeee79 a răspuns:

Ce o sa faci cu copilul chiar daca ai 13-14 ani? O sa-l cresti!
Pentru ca indiferent cum l-ai nascut, este o binecuvantare!
Cum sa omori un om, un biet copilas.care nu e vinovat de oamenii care traiesc in lumea asta?
Niciodata nu voi fi pro! Mare pacat sa omori un om, dar atunci un biet copilas?!sad

| anyska a răspuns:

Anti-avort atat pentru copil cat si pentru mama! Copilul este un dar de la Dumnzeu!

| rosto a răspuns:

Sunt pro. happy

| Tarabostes a răspuns:

Anti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANTI normal.Acest lucru este total gresit in fata mea.
Pawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anti, normal.Cu ce a gresit copilul ala, ca ma-sa e o tarfa penala?
Marr, faci parte din categoria respectiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-oi fii ANTI mereu sad
Nu as fii in stare nicioadata sa ucid un sufletel nevinovat doar dintr-o prostie de-a mea sad. Pana la urma, el nu are nici o vina ca Dumnezeu i-a dat sansa la viata pe care o persoana i-ar spulbera-o sad

| Micutsaaa a răspuns:

Antii!