| oFrunza a întrebat:

Relatiile la distanta, ce parere aveti de ele?

Unde pot duce ele daca in discutii totul e bine, cand va fi prima intalnire si totul e cum se asteapta ea si totul "miere", credeti ca este o sansa in aceste relatii?

Voi ati trecut prin asta?
Hai sa dezbatem putin subiectul asta daca doriti happy

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea e pierdere de timp, motive le sunt?
pe internet suntem diferiti fata de realitate asta ca personalitate apoi ca aspect fizic pozele pot fi usor traucate, desigur vom da cele mai cool poze cu noi, plus increderea, cum sa crezi in cineva necunoscut? cred ca sansele sunt doar iluzi, amagiri atat

| oFrunza explică (pentru RAY):

Da, sunt 50% sanse ca relatia sa nu mearga, dar mai mult inclinam spre inselare daca partenerul va mai cauta si pe altcineva avand in vedere ca are o relatie la distanta.

| RAY a răspuns (pentru oFrunza):

Din 100 de cupluri daca 5 au viitor e lucru mare,eu am studiat fenomenul si cam asa e, e o prostie sa fi fidel cuiva care nici nu l-ai cunoscut in viata ta crezand ca intr-o zi veti face ceva impreuna,se ignora mult aspectul fizic,multi imi spuneau ca in realittate m-am speriat cand l-am vazut asa dragut era in poze plus ca multi sunt antisociali, imaturi, timizi, pampalai, fara o viata sociala si cand il cunosti cu adevarat vezi ca ai visat de fapt, si eu am avut asa zis relatie la distanta si e pierdere de timp atat

| oFrunza explică (pentru RAY):

Vezi, d'aia urasc eu sa imi fac poze laughing
Multumesc foarte frumos de parerea ta si sunt curios ce te-a determinat sa faci acest studiu?

| RAY a răspuns (pentru oFrunza):

Eu n-am facut nici un studiu am citit pe net si din cea mi-au spus alti, acum mult timp era un chat pe Orange si erau multe cupluri virtuale si ce crezi nici unul nu au stat impreuna, sa fim seeriosi multi sunt copii imaturi

| oFrunza explică (pentru RAY):

Bine, la anii mei nu cred ca mai sunt imatur laughing
Dar da, ai dreptate in anumite chestii...

| RAY a răspuns (pentru oFrunza):

Nu vb de tine man si de alti, eu isi spun sa cauti ceva real nu aiureli virtuale

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, e o sansa mare ca relatia sa mearga.

| OldSoul a răspuns:

Cum poti tu sa te atasezi de o persoana cand nu poti decat sa vorbesti cu ea? Nu ii vezi gesturile, nu ii vezi reactiile, totul este doar o aluzie, in spatele internetului oricine se poate preface.
Plus ca cel mai adesea in relatiile la distanta exista si a-3-a persoana.

| Divy a răspuns:

Nu am trecut dar sunt de părere că indiferent că e aproape sau departe pot apărea persoane " surpriză " singurul dezavantaj major ce îl produce e manifestarea sentimentelor pe un ecran e o risipă