| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem ca aveti o suma de 1000 de euro si ati avea datorii foarte mari la banca.Si ati avea 2 si numai 2 optiuni :
a) sa platiti cu acei bani o parte din datoriile la banca
b) sa mergeti cu acei bani in italia( motorina, cazare, intrarea in parcurile mari gen Gardaland etc.)
Astept raspunsurihappy.

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

As investi 500 de euro la banca si 500 de euro in vacanta.
E bine sa profit de ocazie si sa imi acopar o parte mare din datorii.
Dar totusi, viata e scurta si merita traita.
Trebuie sa imbinam utilul cu placutul.happy

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Normal ca mi-as plati datoriile la banca, Italia ma poate astepta oricandhee hee

| Ea12345 a răspuns:

Categoric prima varianta.De ce sa ma duc in vacanta, cu datorii enorme acasa? Cand ma intorc ce rezolv? Vacantele pot astepta.Trebuie sa invatam sa facem diferenta intre nevoi si dorinte.tongue

| Daiana_1737 a răspuns:

Tu ce crezi?
Banca normaloh go on

| elamit a răspuns:

As plati datoriile la banca, iar daca am sanatate poate voi ajunge si in italia la distractie.

Răspuns utilizator avertizat
| dragoslm a răspuns:

A si numai A.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as insura cu fiica presedintelui bancii careia ii sunt dator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as avea 1000 de euro, cealalta parte(cea cu datoriile, dar nu foarte mari)nu mai trebuie sa mi-o imaginezlaughing, as alege sa platesc datoriile la banca.