| MariusPapoi a întrebat:

Am un baietel de 1 ani si as vrea sa stiu niste site-uri unde pot pune poze cu el pentru casting-uri pentru ca toata lumea zice ca e o frumusete rara! scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| nimikutza a răspuns:

Http://kidscasting.ro/
sper sa-ti fie de ajutor

41 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Ştii că lumea o zice doar din complezenţă, nu?

| MariusPapoi explică (pentru Zeflemitoarea):

Nu stiu de ce vorbesti tu daca nu l-ai vazut, inteleg de aici ca esti complexata saracuta de tine!
Cei cu comentarii de genu mai bine gasiti-va altceva de facut!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MariusPapoi):

Presupun că-i cel de la poza de profil. E exact ca toţi plozii.
De ce aş fi complexată? Crezi că-s invidioasă că nu arăt ca un puradel? laughing

| MariusPapoi explică (pentru Zeflemitoarea):

Presupun ca esti atat de urata incat nu o sa faca nimeni cu tine un ''plod''! Nu fii suparata ca ai fost si tu candva un plod, numai ca tu ai iesit prin anus!

| stalo a răspuns:

Vrei sa faci bani de pe urma lui de acum? mai asteapta pana face 3 ani si trimite-l la cersit. laughing))
un fel de morala.nu incerca sa te lauzi prea tare ca nu e bine. tu vrei sa te lauzi ca ai un copil "extrem de frumos". mai asteapta si lauda-te mai incolo cand o sa fie si inteligent (daca o sa fie)..nu numai frumos.

| GoddessMaui a răspuns (pentru MariusPapoi):

Eu ti-as retrage titlul de parinte si te-as trimite in Iraq la carat morti, vrei sa scoti bani de pe urma propriului tau bebelus.
Ce nu fac saraciile pentru bani...

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Nu stiu de ce esti asa sigur ca e vorba de bani, crede-ma chiar nu am nevoie de bani de pe urma lui.

| MariusPapoi explică (pentru GoddessMaui):

Mai bine mi-ai retrage altceva tu! De unde stii tu ca e vb de bani? inseamna ca vedetele caror copii apar in reclame si filme au nevoie de bani? asa e romanu se gandeste numai la bani da mai sunt si alte lucruri pe care astia ca tine nu prea le inteleg petru ca tocmai tu esti disperat de bani daca te-ai gadit din prima la eiwinking

| GoddessMaui a răspuns (pentru MariusPapoi):

Faptul ca te aflii pe un site de copii sa intrebi cum sa-ti bagi copilul in fata camerelor si raspunzi ca un frustrat infometat, deja spune multe despre tine.

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Fii fericit ca nu e bolnav si ca e sanatos. lasa in falusul meu chestia cu reclamele. esti vreo vedeta si nu am auzit noi de tine cumva?! fii multumit cu ce ai.

| MariusPapoi explică (pentru GoddessMaui):

Imi pare rau ca nu ma cunosti sa vezi cat de infometat sunt...din astia ca tine care isi dau si ei cu parerea in lipsa de ocupatie am vazut multi...io cred ca bagarea ta de seama spune multe despre tine prietene! decat sa comentezi aiurea despre viata altuia mai bine vezi ce faci si fa-ti o viata proprie pentru ca a ta vad ca e jalnica daca ai ajuns in stadiul asta!

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Multumesc lui Dumnezeu ca e sanatos asa e! Ne cunoastem de undeva de imi dai tu sfaturi bagatorule de seama amator ce esti!? Cum ar fi sa iti dau si eu un sfat sa o duci pe fiita la produs? ti-ar convenii? mai vedetiva de viata voastra!
Si sa fii multumit cu ce ai tu daca vrei, dar asta spune despre tine cat de limitat esti, de fapt bravo tie esti un roman autentic! bafta

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Daca a fi limitat inseamna sa nu profit de pe urma copiiilor mei..inseamna ca da. sunt limitat. noroc ca nu ai fata. altfel o duceai la produs prin Spania. cum fac cei ca tine. cara-te de aici cu intrebari pe care la un simplu search pe google le gaseai raspunsul. ai venit aici sa te lauzi. nu o mai da in diverse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma,dar am vazut copii mult mai frumosi ca al tau, deci persoanele care au zis faza cu "frumusetea rara" erau doar politicosi.
E scumpel, e dragut, nu zic nu...dar nu e o "frumusete rara".

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Ma nene va intrebat cineva daca e frumos sau nu? sau cat e de frumos? sau de ce imi spun oamenii ca e foarte frumos? eu am intrebat de niste site uri atat! chiar asa de plictisiti sunteti de va dati cu parerea aiure?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Nu ma lua cu "ma nene" ca nci macar nu ma cunosti.Ti-am zis chestia asta ca sa intelegi ca nu trebuia sa mai cauti site-uri de genu', ca sunt copii mult mai frumosi ca al tau si deci nu prea ai sanse la ce vrei tu sa faci.

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Da cine esti tu sa iti dai cu parerea? esti vreun critic mort de foame?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Dar nu trebuie sa fiu critic ca sa vad ceva ce e evident.
Si imi dau cu parerea pentru ca suntem in democratie plus ca asta e un site public.

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa iti mai raspund pentru ca am atatea raspunsuri pentru tine si nu stiu pe care sa til impartasesc! cu siguranta sunt multe beep uri in el asa ca o sa fiu un domn si iti urez succes si sper ca tu si ceilalti bagatori de seama sa numai raspundeti aiurea doar pentru a urca in top sa castigati un tricou de 2 lei! ciao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Vezi ca nu ma cunosti? O sa ma cobor la nivelul si limbajul tau de "domn" si o "sati" spun ca ma p*s pe el de tricou!
Si invata sa accepti criticile sau parerile cu care tu nu esti de acord, fara sa te enervezi, ca un om matur ce presupun ca vrei sa fii, da?
Si mai invata sa scrii ca sa nu-ti inveti "frumusetea rara" prost.winking

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Sa nu te cobori prea jos ca e periculos...nu te cunosc si nici nu vreau asa ca ne-am bagat cam mult in seama ar fi timpul sa numai lasi comentarii ca m-ai plictisit de tot, am si eu cateva zile libere si stau sa ma cert cu toate pitipoancele peaici, scuze pentru asta e vina mea! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Era sa zic eu ceva la faza cu "pitipoanca", tot cu beep-uri.Asta asa, ca sa ma intelegi mai bine, ca daca iti vorbesc frumos vad ca nu te prinzi.
Hai ca nu te mai "stresez", oricum n-ai inteles nimictongue
P.S.: Stii vorba aia "Prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul"? Ti se potriveste perfect!
Bafta si tie!

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Ce sa inteleg de la tine cand eu intreb ceva si tu raspunzi altceva?
ceva de genu:
-Cat e ceasul?
- 2-0 pentru Steaua!

Ce vrei tu sa spui e nimic, nul, 0, vid!
Faza cu pitipoanca te-a deranjat dar sa cobori mai jos vad ca nu te deranjeaza! spune multe despre tine! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Nu m-a deranjat deloc, pentru ca nu ma simt.M-am coborat mai jos "special" pentru tinewinking
Si daca tu nu stii sa discuti cu oamenii, sa accepti opiniile lor diferite sau nu, sa citesti printre randuri...asta dovedeste cat de inteligent esti!
Daca iti spun 10 oameni ca baiatul tau nu are sanse la castinguri, tu pentru ce mai vrei site-uri? Esti paralel cu realitatea si ne spui noua sa nu ne mai bagam in seama, ca nu stim sa vorbim!
Hai ca acum m-am plictisit eu, m-am saturat sa scriu pentru pereti.
Deci bafta!

| MariusPapoi explică (pentru anonim_4396):

Poate vreau sa il inscriu la un casting pentru copii urati, dar asta nu e problema voastra voi astia 10 puteti sa fiti si 10000000 ca NU ma intereseaza parerea voastra! eu unu am 2 facutati nu stiu daca te cobori la nivelu meu...merita sa incerciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPapoi):

Serios,ai 2 facultati?! Nu se vede, pun pariu ca ai dat spaga ca sa le treci (sau ai avut ceva "pile").
In fine, tu ramai in lumea ta.

| stalo a răspuns (pentru anonim_4396):

Are spiru si inca o facultate fantoma banuiesc. oricum se vede ca e prost ca noaptea.

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Da mai date-n natia matii ca prea te bagi cu gura in toate pwlele tu!

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Uite cele 2 facultati ale lui...apropo..matii se scrie ma-tii...