| MariusPapoi a întrebat:

Am un baietel de 1 ani si as vrea sa stiu niste site-uri unde pot pune poze cu el pentru casting-uri pentru ca toata lumea zice ca e o frumusete rara! scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| nimikutza a răspuns:

Http://kidscasting.ro/
sper sa-ti fie de ajutor

41 răspunsuri:
| MariusPapoi explică (pentru stalo):

''ma-tii'' rolling on the floor))))))))))))))0

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Ma-sa..ma-ta...ma-tii..zi explicatia daca am gresit..nataraule!

| stalo a răspuns:

App ai fost cu plodul la vreun casting? sau cand au vazut pozele cu el s-au speriat si au rupt-o la fuga? laughinge cu crengi.e cu spume..nu stiu cum sa-ti spun, dar iti spun direct: acopera-i fata cand iesi cu el afara laughing

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Am fost cu mata si i-am dat la m**e in cimintir si am terminat pe crucea lu tato..in rest minic interesant.

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Stiu stiu... apropo de ce nu se vede fata in poza ta? din acelasi motiv? nu trebuie sa iti fie rusine ca esti hidos, sunt sigur ca mama ta te place asa cum esti, doar ai iesit prin anusul ei! sarbatori fericite (daca ai cu cine sa le faci) si ai grija sa nu mananci prea multe gunoaie de la tomberoane ca nu sunt sanatoase!

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Si inca ceva...ma pricep putin si la psihologie..cred ca esti cam taranus asa si cam complexat, daca esti asa tare numai fii tare pe internet... pun pariu ca pe strada te cam pisi pe tine daca se da cineva la tine.din fata pc-ului e usor da pe strada camuflezi in sotron daca stii ce inseamna da in satul tau stiti de vaci si oi. atat!

| MariusPapoi explică:

De ce nu te arati frumosule? eu am si scoala am trait si in cartier fraiere de sat, eu cand eram la Paris tu beai Skol la caminul cultural! daca iti zic ceva de tactu ala care te-a facut din greseala imediat ripostezi cu aceeasi moneda pentru ca nici sa te aperi nu stii prostovane care ai mai putine clase ca trenul asa ca jet in mortii matii de abia astept sa iti taie astia netu sa numai lasi comentarii ca ma scarbesti cand vorbesc cu tine imi miroase a transpiratie de taran si numai vreau...

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Pai daca iti miroase a transpiratie cand vorbesti cu mine, inseamna ca e de la tine, imputitule. ca nu are cum sa miroasa de la mine..eu sunt departe de tine si sunt mai curat la **** decat esti tu pe fata.

| MariusPapoi explică (pentru stalo):

Esti urs date-n cakat hai mars in *** la sapa...

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Esti prost ca "mata". observi ghilimelele? ...anagramatule!

| stalo a răspuns (pentru MariusPapoi):

Aa..si cretinule..ca sa`mi vezi fata da click pe poza..si ma vezi din cap pana`n picioare. daca ar durea prostia te`ar auzi toata tara cum urlii...