| ManeaAlex a întrebat:

Sall... Ia sa vedem cum arata fata perfecta pentru voi sa vedem raspunsuriwinking

8 răspunsuri:
| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Un metu 75 oki albastri par brunet forme perfect scluptate inteligenta

| ManeaAlex explică (pentru George_Butnaru_1996):

Nui rau delocwinking

| adishorMS a răspuns:

Cred ca aia care iti ajunge pana la buric sa poata sa-ti faca un oral si cu capul patrat sa poti tine halba pe el pica, nu?

| ManeaAlex explică (pentru adishorMS):

Hai frate ca nici chiar asa laughing)

| adishorMS a răspuns:

NEVASTA mea atunci

| ManeaAlex explică (pentru adishorMS):

Si tot asa i faci lu nevastata happy

| adishorMS a răspuns (pentru ManeaAlex):

Am spus ca in loc de femeia la buric e, buna nevasa-mea ma rog gramatica asta te omoara dupa cum vad

| ManeaAlex explică (pentru adishorMS):

Da eu aici nu st la scoala laughing) Nici la scoala nu ma corecta nimeniwinking Si te.ai gasit tu sa ma corectezi laughing mersi laughing