| anonima01 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce e asa inebunita toata lumea dupa Facebook? Eu chiar nu inteleg ce e asa mare filosofie, e un simplu site de socializare, poate fi si periculos daca dai de cine nu trebuie.Stiu ca majoritatea membrilor de pe Facebook sunt din generatia noua, si eu fac parte din aceasta generatie insa nici macar nu am cont.

Voi ce parere aveti?

P.S.:Cei care au Facebook nu sariti ca gura pe mine pentru ca e o simpla parere.

18 răspunsuri:
| BuricDeEdi69 a răspuns:

Sunt 100% de acord, mi se pare o prostie, si cum ai zis si tu daca dai de cine nu trebuie ti-o iei in barba happy. Si da si eu sunt din noua generatie.

| Dariusuu a răspuns:

Te sustin.

Mai nou vad ca persoanele se dezbraca pentru likeuri.

p.s Ma uimesc cateodata persoanele astea, care isi pun toata viata personala pe fb. In mare parte.

| anonima01 explică (pentru BuricDeEdi69):

Ma bucur sa aud ca mai sunt persoane din noua generatie care nu sunt inebuniti dupa Facebook. happy

| anonima01 explică (pentru Dariusuu):

Ai mare dreptate, unii fac tot felul de lucruri doar pentru un simplu like care in viata reala nu valoreaza nimic.Cat despre persoanele care isi pun toata viata personala eu cred ca ei se cred in lumea reala si nu in cea virtuala.

| Dariusuu a răspuns (pentru anonima01):

Da iti dau perfecta dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 persoane care urasc facebook-ul.
Brus parca nu ma mai simt atat de singura...

| Bondarel99 a răspuns:

Pe Facebook devii popular...

| blueheart a răspuns:

Hei! Eu folosesc Facebook-ul pentru a posta melodiile care imi plac.Cand vreau sa le ascult intru si gata, nu le mai caut nicaieri.Am innebunit toate persoanele din lista. laughing Dar nu ma intereseaza parerea lor.E peretele meu si postez ce imi place. Oricum stau pe invizibil, cateva persoane ma pot vedea pentru ca nu intru sa vorbesc ci doar pentru a asculta melodiile preferate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca majoritatea sunt dusi dea dreptu, am inteles e un site de socializare dar cand ii auzi; ..pai nu ai facebook, mamaaaa ce prost luzar sau mai stiu eu, dar asa sunt astia pana in 18 ani *care ziceam ca sunt dusi*. Mie unu nu mi se pare ca e cine stie ce dar pentru altii parca e minune pamanteasca, nici daca ridica unu o carte cu puterea mintii nu cred ca reactionau asa.Mie mi se pare o prostie de unde toti prostii dau datele personale si poti sti unde stau numarul de tel (ip daca te duce putin capu ) strada, nr si ce mananca dimineata. Numai tont sa fii sa faci asa ceva, numai in ultimele 6 luni aici in Italia, intr-o casa au fost violate peste 50 de toante din astea agata pe facebook (desigur 15-19 ani) si alte minunatii.Asta e noua prostie la moda, cum a fost hi5 si cum altele vor fii dar unii fac din tantar armasar. Tineret dus

| LolaLollita a răspuns:

Nici eu nu folosesc Facebookhappy
Ca sa destind atmosfera: Ce nu are o fata care are mii de like-uri la poze? Haine pe ea.

| anonima01 explică (pentru anonim_4396):

Sunt sigura ca sunt mult mai multe persoane. happy

| anonima01 explică (pentru blueheart):

E prima data cand aud asa ceva. laughing Insa e un lucru util si asta.

| anonima01 explică (pentru LolaLollita):

Buna gluma. happy

| blueheart a răspuns (pentru anonima01):

Eu sunt mai ciudata laughingbatting eyelashes

| anonima01 explică (pentru blueheart):

Sa stii ca nu esti singura. laughing

| blueheart a răspuns (pentru anonima01):

Ma bucur ca nu sunt singura laughing

| anonima01 explică (pentru blueheart):

happy rolling on the floor

| blueheart a răspuns (pentru anonima01):

happy