| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut,acum ca nu mai este mult din vara, cum vi s-a parut? Cum ati petrecut etc, sincer asta a fost ce a mai de rahat vara(parerea mea)+ca zici ca a durat o saptamana laughing)Si cand vine scoala zici ca dureaza 3 ani

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost scarbos de calda.
in rest o vara ca oricare alta pentru cei care muncesc.

| WonderGirl7 a răspuns:

Seaca rău, nașpa

| SilentRain a răspuns:

Oribila, n-am apucat să mă bucur de nimic

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ma plang.
Dar din punct de vedere meteorologic, chiar ca a fost doar vreo saptamana de vara, restul ploi reci.

| CIaudiu a răspuns:

Ca toate celelalte, nimic nou.

| Gnomzy a răspuns:

Sincer aveam așteptări mai mari de la anul acesta, însă parcă anul trecut a fost mai mișto.
o spun din perspectiva unui tip de aproape 17 ani laughing

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Mie unul mi s-a părut cea mai frumoasă vară pe care am trăit-o până acum. Și, ca și când nu ar fi fost de ajuns, mi s-a părut că a trecut foarte încet. Mai pe scurt, am avut timp să mă bucur de ea. Nu doar că am ieșit cu prietenii afară, în fiecare zi, și am stat trezi până la cinci dimineața, dar am apucat și să mă plimb cu bicicleta, și să citesc multe cărți. În rest, a fost frumos. Am fost plecat prin o grămadă de vacanțe, ba cu prietenii, ba cu familia, ba cu niște foști colegi de liceu. Am fost la o grămadă de petreceri, am cunoscut oameni noi, am învățat lucruri noi despre haine și parfumuri de la un prieten pasionat de modă și m-am întâlnit cu o prietenă veche, care se mutase în Anglia și a venit în vizită în România.
Pot spune că a fost o vară frumoasă. Singurul lucru care nu s-a schimbat a fost planul sentimental. Încă sunt singur.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru IgnatVictor):

Foarte interesant! Eu nu prea am petrecut cu prietenii mei mai de loc...Din cauza ca au facut si ei 15 ani si stau numai pe telefoane vara asta am noroc ca am verisori si ca plec cu familia in anumite vacante atat, mi-se pare foarte tris faptul ca anul trecut petreceam mult cu ei(gen cu prietenii mei)faceam farse etc si multe alte chestii ne jucam pana tarziu era fain rau dar acum s-a schimbat totul.

| IgnatVictor a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Și prietenii mei fac la fel. Am ieșit alaltăieri cu ei la un bar și din șase persoane, cinci stăteau pe telefon. Iar ăla care nu stătea pe telefon eram eu. Pur și simplu, nu suport când ies în oraș cu cineva, iar persoana respectivă stă pe aparatul ăla afurisit în loc să se antreneze într-o conversație de orice fel. Bănuiesc că așa sunt unii oameni.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru IgnatVictor):

Da,de exemplu noi in loc sa ne jucam si noi un fotball ceva ei sta pe telefoane naspa nu vad rostul adica de ce mai iesi afara daca stai pe telefon :]]