| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Cand postez o poza sau o postare pe faceboook,imi apare sa pot seta sa o vada : prietenii, prietenii prietenilor sau eu. Cum fac sa vada toata lumea? Astept raspuns!

5 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Mai e o categorie nu stiu sigur cum se numea:toti sau toata lumea ceva de genu'.

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Incearca asa si vezi daca apoi o sa iti apara sa pui public http://i.imgur.com/is6Ymim.png Sau privacy settings --> privacy --> who can see my stuff? --> who can see your future posts? --> edit.

| Gabitzuu_9957 explică (pentru Mădă0611):

Tot la fel imi apare...NU imi apare deloc : PUBLIC sad

| Mădă0611 a răspuns (pentru Gabitzuu_9957):

Dar iti apare ca in imagine, adica sa pui "public"? Daca da, poate dureaza un pic pana schimba setarile. Eventual da log out si intra iar.

| Iubibilăă a răspuns:

Motivul pentru care nu apare este ca cei ce au varsta sub 14 sau 15 ani (i don't know), nu pot sa aiba optiunea "public".
Desigur iti poti face data nasteri privata, avand optiunea "public".