| crosmaker a întrebat:

Salut am nevoie de un RASPUNS RAPID ce fac daca sora mea vorbeste incontinuu? Funda

Răspuns Câştigător
| BlackChainsaw a răspuns:

Iti faci puncte rosii pe fata, ii spui ca ai varicela si tocmai ai contagiat toata familia smug sa vezi cum tace

11 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Te duci in alta camera, iti bagi castile in urechi, ii bagi o acadea in gura nu mai am idei

| adytzuuX2 a răspuns:

Ii freci o bata in caprolling on the floor sau mai simplu ii zici sa plece

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Inventeaza un joc si pacalesteo ca daca va tacea pana maine(cel putin)ii dai ceva ce isi doreste ea(bomboane, ii faci un serviciu..etc)
gasesti tu ceva sau ii spui ca daca te va lasa in pace va veni vreo zana sa-i dea bani sub pernalaughing)
nush..cam atatea idei am

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Îi lipeşti un tampon pe gură.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Serios frate? Mai bine nu te deranjai sa raspunzi.

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Nu m-am obosit chiar deloc.

| jack993 a răspuns:

Problema cea mai clasica. Ii dai cateva palme si o sa vezi k se linisteste b-)

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Imi pare bine.:O Si pe tampon ce ar fi de regula sa scrie? Shut Up sau ce?

| denysyca a răspuns:

Ce e ma cu ideile astea? cum sa bati un copil nevinovat? bucura-te alti copii nu vorbesc deloc... si dac vrei sa taca te joci cu ea pana oboseste sau o incui in baie

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Ce zici de jocul cine tace cel mai mult? Asta daca reusesti si tu sa tacilaughing

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Ii tragi doua peste fund si tace:p Sau spune-i pur si simplu :Terminaaa odata! Tu nu vezi cat vorbesti? Spune-i in fata tot ce gandesti spune-i ca daca nu tace vine noaptea dracusoru' sa o duca acasa la el si ca o papa.Asta e sigur ca functioneaza. Sper ca e de ajutor.In cazul in care nu tace nc dupa astea lipeste banda scoci rezistenta pe gura...