| sergiuxl a întrebat:

Am ramas repetent acum in clasa a 9-a. Parintii mei nu stiu asta, si maine vor sa mearga la liceu sa ma transfere(Damn) Ce pot sa fac? Ma sinucid acum sau?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca asa rezolvi problema?
Vezi unde duce minciuna? De ce nu le-ai spus ca ai probleme si de ce inca te ascunzi de ei?
Stii cum se zice:greseala recunoscuta, este pe jumatate iertata. Vorbeste si explica situatia.Numai bine.

| Ghiti2011 a răspuns:

Du-te ma dati o palma esti prost sa te sinucizi daon bembo de scoala vrei in iad esti cretin fate baiat mai bun si le trece si parintilor nu te sinuice ca nu te iarta nimeni

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru Ghiti2011):

Auzi,tu ai invatat sa scrii?

| AshuraElric a răspuns:

Daca te sinucizi acum, sau mai tarziu? ...mai intai sa vada si printii tai ce baiat silitor au.
La varsta asta cred ca poti raspunde pentru faptele tale.
Ce poti sa faci? Le explici parintilor in ce situatie te afli, de ce s-a ajuns la asta, iar ei vor avea ultimul cuvant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost fraier si nu l-eai spus parintilor..sau chiar daca ai fost fraier si nu ai invatat nici macar pentru un 5

| TheAvenger a răspuns (pentru Ghiti2011):

Alt cre(ș)tin obsedat de dumnezeul lui oh go on

| sergiuxl explică:

Da 'si eu ziceam asta