| taikuna a întrebat:

de cateva zile am tot incercat sa adaug id-uri de messenger si tot imi spune sa reincarc nu stiu ce sau ceva de genu. Va rog sa imi spuneti ce are.

Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Iti merg sa zic aproximativ 10... apoi dupa o perioada de timp 2 zile 1 zi, depinde cum li se scoala lor...te lasa iar nu trebuie bagate unu' dupa altu' le blochezi aplicatia asa repede.

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nici eu nu mai pot aduga iduri in lista eu am zis ca e de la mine dar vad k patesc si altii

| taikuna explică (pentru DieBitch):

Am facut cum ai spus tu...dar degeaba scrie asa :``Your resquest to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeded please check your messenger list later``

| DieBitch a răspuns (pentru taikuna):

Atunci nu stiu ce poate avea. Mie asa mi se intampla de obicei si asteptam apoi mergea