| Andre6 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare... stie cineva unde pot gasi fabrica de seminte nutline sau de alune? vreau sa ii fac o vizita poate ma angajez dar nu stiu unde sa o gasesc. repet intrebarea unde se afla fabrica de seminte nutline? stiu doar ca e in afara orasului bucuresti dar nu stiu unde anume, mersi anticipat funda pentru cel cu raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Am gasit ceva dar nu stiu daca este ce cauti tu.
http://balaur.ro/......e/Calarasi

4 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

In Romanialaughing Pai scrie la google fabrica de seminte nutline si acolo probabil ca iti da si adresa...

| Andre6 explică (pentru LeeJiEun):

Am incercat dar nu am gasit de aceea am apelat la TPU in speranta gasirii unui raspuns...

| Andre6 explică (pentru LeeJiEun):

Mersi de ajutor nu este ceea ce sepram eu sa gasesc dar este bun si asa.bafta

| LeeJiEun a răspuns (pentru Andre6):

Scz ca nu am gasit ce iti trebuia siiii mersi pentruu funditahappy