| ghitza a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. Nu imi citeste nici un CD sau DVD. De ce? Cum as putea rezolva problema? va rog ajutati-ma.

Am facut eu unul cu nero 9, si cand l-am bagat iar sa il verific nu mi l-a citit. Mi-a aratat ca e gol. L-am bagat la cineva in PC si lui ii arata toate fisierele de pe DVD.

3 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

Ai un fir ciupit pe traseu. Daca ai pc. cu 2-3 partitii, da-i jos capacul si schimba mufa.Hai ca e usor! Bafta!

| ghitza explică (pentru fulgerul):

Aseara mi-am instalalt windowsul si toate programele pe am pe cd-uri. Le-a citit pe toate. Doar DVD-uri nu vrea...ce sa fac?

| fulgerul a răspuns (pentru ghitza):

Du-te la cleener computer si da delete la tot.Vezi ca daca tiau ramas in recycle-bin o sa ai in continuare probleme si instaleaza dracu nortonul!