| L30n4rdo a întrebat:

Salut, ce parere aveti de un youtuber, zic de Zappy TV? Mie mi se pare un tip foarte fain si foarte diliu la creier happy.

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

E ok sa zicem dar e cam plictisitor părerea mea, înainte părea mai interesant dar acum mi se pare din ce in ce mai irelevant și cu Glume cam naspa, rareori mai făcea Glume bune, n-am nimic ca vorbe vulgar dar e cam neoriginal și nașpa.

4 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Prea vulgar, zic eu.

| TomyBrave2019 a răspuns:

E ok din punctul de vedere a content-ului dar comportamentul lasă puțin de dorit. Adică e ok ca persoană și e fain canalul lui dar înjură prea mult. I mean sunt și copii acolo. E ok ce face dar cum vorbește trebuie îmbunătățit considerabil.
Mă uit la mulți youtuberi și majoritatea nu injură chiar așa. Adică pentru mine e ok dar comportamentul lui poate să îi scadă puțin audiența.
Atmosfera pe care o creează e faină și cu siguranță nu îmi displac videoclipurile lui așa că, pentru tipul lui de canal, i-aș da un 8, 50-9/10.
Asta e părerea mea doar. Fiecare cum consideră.

| RAY a răspuns:

Asta vor romani asta se promoveaza simplu, ce sa vrei de la un popor care cand intri pe Youtube vezi pe locul 1 si locul 2 la cele mai popoulare piese pe luna aia, vezi manele ce sa ceri, traim in ultima tara din europa, eu nu ma mir, iar acel individ este produsul unei societati demne de africa

| L30n4rdo explică (pentru Doarunaltutilizator):

Si eu am aceeasi parere, cred ca asta e de la maturitate nu stiu