| M12WTF a întrebat:

Salut!

Cum priviți situația actuala geopolitică la nivel global? Ce părere aveți despre generalii armatelor din Europa ce susțin ca în termen de 5-10 ani vom intra în război cu rușii? Sunteți de părere ca ne apropiem de un conflict global sau așa ceva numai este posibil din cauza faptului ca posibil sa numai rămână nimic din rasa umană având arme nucleare mai multe state cheie? Care sunt șansele ca Rusia chiar să atace o țară NATO?

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule❤️✝️ ferește să se ajungă la un așa genocid infernal... este visul, dorința, celui ne curat să ajunge la un așa...

Ezechiel 33:11 VDC✝️❤️

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mici, foarte mici

| Koba12345 a răspuns:

Sansele sunt infime ca Rusia sa atace o tara NATO in schimb acest conflict ar putea duce la folosirea nuclearelor ca Rusia sa atace diverse tinte si unitati NATO care se afla pe teritoriul Ucrainei, teritoriu care nu e NATO