| DodoK a întrebat:

De ce cand ma uit pe youtube sau oriunde altundeva la videouri nu am probleme, cand downloadez ceva merge la fel de bine, dar cand incerc sa ma joc loc...am lag? Imi urca ping-ul pana la 1000-5000 si scade pana la 30-40. Acest lucru se intampla de la o secunda la alta, parca ar fi valuri. Nu inteleg cum pot sa rezolv problema. Puteti sa ma jutati?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa te uiti si la temperatura componentelor tale, daca iti creste la procesor/placa video, poate fi o cauza.

| DodoK explică (pentru CM7YRE):

Imi poti zice cum aflu temperatura componentelor laptopului? Nu am nici cea mai mica idee

| CM7YRE a răspuns (pentru DodoK):

Ce model de laptop?

| DodoK explică (pentru CM7YRE):

Acer Aspire E1-572G