| chinezu18 a întrebat:

Salut! De foarte multe ori am auzit ca e bine sa te feresti de Corsicani si Albanezi. De ce? Sunt asa interlopi si mafioti cum se zice sau?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt intr-adevar foarte periculosi, fiindca sunt atat de saraci, ca ajung sa traiasca din smecherii si excrocarea altora.

| AnemonaP a răspuns:

Astea sunt prejudecăți, îți dai seama ca nu are cum un popor sa fie exact la fel.

| Ciprian09 a răspuns:

Probabil si ei spun acelasi lucru despre romani, dar nu ca ar fi periculosi/mafioti/interlopi!

| chinezu18 explică (pentru Ciprian09):

Mai intereseaza te, romanii sunt apa de ploaie pe langa ei. Uita te sa vezi ce respect au albanezii in inchisoare

| Ciprian09 a răspuns (pentru chinezu18):

'' dar nu ca ar fi periculosi/mafioti/interlopi!''..am scris un ''nu'' acolo!