| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Eu sunt in clasa a opta si urmeaza sa dau examenul acela si stiu ca va fi greu ati vrea sa-mi dati niste mesaje de incurajare, de reusita ca sa fiu mai bine motivat?
M-ar ajuta mult asta.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RoryM a răspuns:

Iti urezi multa bafta la examen.
Stiu ca o sa dai tot ce este mai bun.
Asa ca nu te mai descuraja atata.Este doar un simplu text.
Bafta!

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... gandeste-te ca bacul e incredibil de greu pe langa ce dai tu. Apoi peste ceva timp, gandeste te ca examenele de la facultate sunt incredibil de greu pe langa bac, deci si pe langa ce dai tu acum.
Hmm, nu a mers, nu?

Zau. Cand esti in examen, numai la incurajari nu o sa te gandesti.

Dupa ce trece examenul o sa iti dai seama. E usor, zau asa.

| LoveSleep a răspuns:

Nu ai nevoie de încurajări.
Oricum n-o să-l iei sad
Decât dacă te gândești să înveți tot timpul cât stai de obicei pe TPU și să stai pe site tot timpul cât înveți. Așa toată lumea e fericită.
Tu iei examenul iar noi scăpăm de tine. Pup.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LoveSleep):

Mersi frumos....pentru nimic.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oricând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face

| Doarunaltutilizator explică (pentru RoryM):

Mersi mult.

| RoryM a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu ai pentru ce! ^_^

| RoryM a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi pentru funda.Nu ma asteptam

| Doarunaltutilizator explică (pentru RoryM):

Cu placere.

| Drimmero a răspuns:

E o nimica toata acest examen, nu e cine stie ce si nu ai de ce sa te panichezi. Este doar biletul tau de a intra la un liceu, fie el bun sau slab. Daca inveti il iei si daca te duce mintea cat de cat. La mate nu ma bag sa dau pronostic, dar la romana daca citesti comentariile si faci si din subiectul 1 ceva, l-ai luat.

| R0R0 a răspuns:

Hai că poti!

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mersi mult.
Apreciez.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu ai de ce.

| MistretulPufos a răspuns:

Hai boss poti s-o faci Mistretul crede in tine barosan