| LiLlYAnNe a întrebat:

Joc jocul Wonderland Online (http://wl.igg.com) si am o rugaminte pentru jucatorii acestui joc. Cine este nivel mare, poate sa ma ajute sa fac nivelurile prin metoda numita "burst"? Sunt apa nivelul 24, am GS, Water Shield si Freezing Spell. Cineva mi-a spus ca pot sa folosesc aceasta metoda chiar daca nu am Sleep. Va rog sa ma ajutati! Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cum sa te ajut?big grin, ca acel copil tio zis adevarul. dar la lv 24 eu pe water aveam : reinvierea, sleep, gs, freez, shiled toate le aveam pentru lv 24 ca mi-am pus numa pe wis. cristy_the_best sa-mi zici pe ce sv esti si cum te cheama daca esti pe leo te pot ajutabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt water dar eu gasesc de burst am lvl 71 scuze n-am cum sa te ajut

| Marius47 a răspuns:

Vino pe taurus si te cresc eu pana la 100 daca am timp

| CorynWLO a răspuns (pentru Marius47):

Ma ajuti si pe mine?