| vasilepetrut16 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu o parere, like, subscribe? Sunt la inceput si o sa postez in fiecare zi, sau cel putin o data la doua zile. Nu ia mult sa va uitati macar. Multumesc anticipat!
https://www.youtube.com/watch?v=JzH8e2ZWZLQ&t=34s

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Deja o grămadă de oameni vorbesc despre chestiile astea pe Youtube.
Chiar nu mai e nevoie de un altul.

Răspuns utilizator avertizat
| vasilepetrut16 explică (pentru Deaad):

Pai da, dar chestia e ca poti sa alegi la cine vre sa te uiti. Daca sunt 1000 de vlogeri asta inseamna ca nu trebuie sa mai apara niciunul pentru ca "Deja o grămadă de oameni vorbesc despre chestiile astea pe Youtube."?

| Deaad a răspuns (pentru vasilepetrut16):

Chestiile astea trebuie făcute intr-un mod original ca sa prindă la public.
Nu așa monoton.Doar prezinti informația si gata.

Ce faci tu e absolut inutil in condițiile in care exista Paul Dadrian si alții asemenea lui.