| Florin11996 a întrebat:

Maine voi saruta pentru prima data as dori si eu niste sfaturi sau orice altceva ce m-ar putea ajuta sa ma descurc...Deci ce ar trebui sa fac cu gura, limba va rog sa nu radeti cred ca si voi ati fost la fel la inceput!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La voi toate sunt programate?
Pa, pa.

| drogh a răspuns:

Trebuie să fii tu! Lasă-te dus de val fiindcă nu o să te faci de râs.
Poţi să priveşti şi 2 videoclipuri să-ţi faci o idee :
http://www.youtube.com/watch?v=n9aTlJ0Lv8E
http://www.youtube.com/watch?v=lMdS3ftmxP8

Şi câteva sfaturi:
http://www.cumsaorice.ro/articol/Relatii/105/Cum-sa-sarut.html

Baftă!

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru drogh):

Looool, de unde ai gasit video-urile alea rolling on the floor
In primul sunt doua lesbi. Dar sa lasam asta... Daca ala era un sarut, atunci lumea s-a intors pe dos.
sfat pentru Florin: nu o musca de limba laughing si nu mai programa totul. Iar daca saruti fata pentru prima data nu o saruta si u in scara blocului, fa-o intr-un loc romantic.

| drogh a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Ţi se par ţie că ar fi lesbi. Şi dacă nu e sărut, după părerea ta ce ar fi?

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru drogh):

U cunosti persoane care se saruta astfel? Poate ca da, mi s-a parut ca ar fi lesbiene

| drogh a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

La prima vedere aşa ar fi, dar dacă ne uităm mai atent, realizăm că a fost doar o iluzie. Videoclipul este de vină că nu îi arată şi la faţă şi la păr dar sută'n sută, mie în mie, e un cuplu fată-băiat.

| W3R4 a răspuns:

Uite,tot ce trebuie să faci e să n-ai emoţii,să fii tu însuţi.
Ştiu că tu de fapt nu vrei să auzi asta,ci nişte sfaturi.
Dar dacă eu îţi voi spune un sfat,altcineva un sfat,încă cineva alte multe sfaturi,tu în momentul acela (cand vei săruta),te vei pierde,nu vei şti la care din sfaturi să apelezi, şi la un moment dat, chiar te vei speria.
Deci, ai încredere în propria persoană, nu uita că primul sărut e "unic" în viaţă.
Trebuie doar să te simţi bine.
Multă baftă! thumbs up

| darrio2007 a răspuns:

De ce esti asa convins ca exact maine se va intampla asta? O faci pe net? Sau cum? Esti sigur ca ea vrea? Daca nu o saruti bine, adio.Te lasa.Vei sti tu singur in acele momente ce ai de facut.Degeaba ti-am spune noi cum sa faci daca ei nu ii va place.Asa ca pune-ti creierul la treaba.

| MaliciousDeath a răspuns:

Doar lipeste-ti buzele tale de ale ei.
http://youtu.be/r1MqmEGLAmo
Dar nu cu banda adeziva, evident.
Ala frantuzesc e de fite.Il incerci mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te laşi dusă de val, totul vine de la sine.
Te pup!