| Illuminati2016 a întrebat:

Merita sa ma mut cu un fost coleg de clasa la un internat(camin studentesc)? Este 70 de lei pe luna chiria(si am si 3 mese pe zi daca vreau.Lucrez pe salariul minim nu sunt student/elev.

Răspuns Câştigător
| AcceptMePplease a răspuns:

Da,ar merita

13 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Nici pomană nu găseştg aşa.

| Illuminati2016 explică (pentru teo530):

Ce nu gasesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Illuminati2016):

70 de lei? si sa ai si masa inclusa.
Caminele studentesti sunt cam peste 100-150lei< /luna FARA MANCARE, cantina te costa inca vreo 300 lei.

| Illuminati2016 explică (pentru teo530):

70 de lei fara masa

| fighter391s a răspuns:

Merita din plin la asa un pret mic. Mai ai si trei mese incluse in pret, deci merita sa te duci.

| TAnonim a răspuns:

Eu zic ca este foarte buna varianta asta cu căminul.

Bula
| Bula a răspuns:

Unde este aceasta oferta de pomana?
70 lei : 30 zile = 2.30 lei/zi.
Pentru 70 lei sunt bucuros cand gasesc un pat pentru week-end, la o cabana ieftina de munte sau un loc de cort.

| Illuminati2016 explică (pentru fighter391s):

Mesele nu sunt incluse in pret

| Illuminati2016 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu sunt in Bucuresti sunt in maramures

| Illuminati2016 explică (pentru Bula):

Da nicinu vorodi

Bula
| Bula a răspuns (pentru Illuminati2016):

?

| Illuminati2016 explică (pentru Bula):

Pai atata mi-a zis prietenul ala ca ii pe luna fara mancare

| Violleta2022 a răspuns:

Preturile alesa sunt doar pentru elevi si studenti, nu pentru cei ca tine.
Daca vei fii cumva acceptat in acel camin, va trebuii sa platesti integral, cazarea si masa, ca voi nu beneficiati de reducerile elevilor.