| mcdeliric1 a întrebat:

Salut oameni buni!
Am observat ca de ceva vreme TPU. e cam asaltat cu intrebari gen "nu stiu sa rezolv o problema la mate" sau bla bla stiu eu ce alta materie happy. Daca nu esti atent/a la ore si nu esti capabil sa rezolvi o problema la o anumita materie du-te si fa ore suplimentare sau intreba un coleg care stie, dar in nici un caz nu cred ca lumea de pe TPU. o sa-si bata capu' pentru problema ta happy Sa nu o luati in nume de rau, dar faceti ca site-ul sa devina unul plictisitor happy Unde te uiti numai intrebari din astea stupide, nu-i destul ca sunt atatia copii pierduti de realitate care nu stiu sa-si puna o arma sau stiu eu ce la un joc de depententa gen "metin" si cauta un raspuns aici.happy Astfel de intrebari par stupide d.p.m.d.v, voi ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva este interzis regulamentului TPU si aceste intrebari sunt raportate.Si sterse.

| mcdeliric1 explică (pentru darrio2007):

Intrebarea mea o sa fie raportata? sau la ce te referi?

| darrio2007 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Mi se pare mie sau intelegi cam greu? M-am referit la subiectul intrebarii tale.Despre cei care vor sa isi face temele aici, pe TPU.

| mcdeliric1 explică (pentru darrio2007):

Cred ca nu te exprimi tu destul de bine iar raspunsul tau nu e destul de intelegator.
Si nu prea cred ca sunt sterse, cam toate intrebarile din acel domeniu sunt pe site..Ar fi bine daca administratoru site-ului ar face un pic de curatenie big grin.

| OnuOnulică a răspuns:

Bravo!
Ai 100% dreptate sper ca un admin sa vada asta si sa interzica copii care pun intrebarii despre scoala.
Pa! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Asta este problema administratorului si a noastra.Sa fie raportate de catre noi si sterse de catre administrator.

| Aberdeen a răspuns:

Sunt de acord cu ceea ce spui, dar aici este si vina noastra uneori nu doar a administratorilor, cum spuneti voi.
Daca nici noi nu raportam respectivele "intrebari"(...)

Oricum, astia cer temele la mate la categoria literatura, deci te rog frumos. big grin

| mcdeliric1 explică (pentru Aberdeen):

laughing

| Graphee a răspuns:

- Îți susțin punctul de vedere. Mi se par atât de tâmpite unele întrebări de pe TPU, nu doar cele despre teme, ci și acelea care sună în genul acesta: "M-a atins colegul de bancă. Mai sunt virgină?"; "Un băiat se uită la mine. Mă place?"; "Am 12 ani și nu am primit încă primul sărut. Ce aș putea face?" sau acele întrebări care respectă așa de mult ortografia, încât îți vine să îți rupi părul din cap și exemplele ar putea să continue. Sincer, acestor useri ar trebui să li se șteargă conturile.

Numai bine.