| Dronea_Mihaita_1971 a întrebat:

Salut sunt dronea Mihaita
Am 53 de ani și de 2 luni jumătate mi-a murit sotiea, infarct în somn eu am găsit-o am vrut s-o trezesc sa bem caffea și am realizat ca să dus la Dumnezeu, pe scurt
De ceva timp ma gândesc la sinucidere prin diferite moduri dar ma tot gândesc la spânzurare sunt conștient ca este un păcat foarte mare dar alta soluție de a scăpa de durerea sufleteasca nu găsesc

1 răspuns:
| TimberWolf a răspuns:

E normal sa fi deprimat dar sinuciderea nu e o rezolvare! daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva poti sa imi scrii!